ЛЮБЛЮ СПІВАТИ

 067 217 07 57     │   вул.Довнар-Запольського, 4,
 067 328 24 33     │   під'їзд 1, домофон 3B
 Vuzyk@ukr.net  Записатись 

Музика і діти

Запрошуємо дітей 3-6 років на факультатив "Музичне мистецтво".

Серед предметів естетичного циклу, музина має найбільший вплив на розвиток творчих здібностей дитини,  адже

  • музика підвищує здатність мозку до обробки мовної інформації і покращує здібності до читання;
  • музика благотворно впливає на успішність;
  • діти, які грають на музичних інструментах, показують кращі результати зрізних шкільних тестів;
  • музика розвиває просторове мислення, тому що музична грамота просторово організована;
  • діти, які займаються музикою, легко засвоюють новий матеріал (особливо з мов і математики), і більш уважні на уроках.

ВУЗИК запрошує малят на музичні заняття. Уроки проходить у підгрупах. Протягом 30-45 хв дітки рухаються під музику, слухають гру професійного педагога на музичному інструменті, грають на дитячих музичних інструментах,  розучують пісні, знайомляться з музичними іграми.

Регулярне відвідування наших занять допоможе Вашій дитині досягнути свої індивідуальні успіхи, а саме

1. розуміти мову музики

На заняттях ми слухаємо різноманітну музику, даємо їй характеристики: «жвава, грайлива, жартівлива, журлива, мрійлива, таємнича, похмура, грізна, страшна», вчимось розуміти думку композитора, розвиваємо фантазію. 

2.       Познайомитись з музичною абеткою

Ми обов’язково  дізнаємося, що в чарівному царстві музики живуть 7 королів – 7 нот з чарівними іменами «До», «Ре», «Мі», «Фа», «Соль», «Ля», «Сі» , і всі вони живуть у своїх «Замках» (клавішах) на фортепіанній клавіатурі. Кожна дитина з часом запам’ятає де живуть ці королі, та зможе відтворювати невеличкі музичні твори, які з часом ставатимуть все складніше й цікавіше.

3.       Розвинути музичну пам’ять

Ми дізнаємося, які бувають музичні інструменти,  вчимося розрізняти їх за звучанням (окраса, висота звука, забарвлення).  Починаємо грати на перкусійних (шумових: брязкальця, маракаси, бубен, трикутник та ін.), переходимо до короля музичних інструментів – фортепіано. 

4.       Вокал

Робота з вокалом -  одна з найголовніших у музичному розвитку. При вивченні пісень дитина тренує пам’ять , збагачує словниковий запас, вдосконалює дикцію. Також під час співу відбувається розвиток специфічного дихання, при якому мозок краще збагачується киснем і розумові процеси відбувається швидше.

5.       Координація рухів, почуття ритму.

На заняттях музики є  практика «вільного руху», «танцювальної імпровізації» під музику. Дитині дається можливість творити свої рухи, свій особливий танок відповідно до музичного супроводу. Дитина чує музику і починає своїм тілом ніби фарбами малювати музику.

6.       Впевненість у собі

заняття музикою не можливі без публічних виступів. А досвід таких виступів, додає дитині впевненості у собі, вчить навикам само презентації та формує високий рівень соціальної мобільності

Розклад та ціни 2015 (1 семестр)