ЛЮБЛЮ СТРИБАТИ

 067 217 07 57     │   вул.Довнар-Запольського, 4,
 067 328 24 33     │   під'їзд 1, домофон 3B
 Vuzyk@ukr.net  Записатись 

Sport fun, бебі спорт

Запрошуємо діток дошкільного віку на заняття Спортфан - суміш лфк, хореографії та ритміки!

Спорт – це здоров’я, спорт – це стиль життя, спорт – це корисна звичка.  Але як дитині 2-6 років привити любов до регулярних занять спортом? Не секрет, що дитина «працює» лише до тих пір, поки їй цікаво.   І постійна зміна діяльності, навіть у спортивних заняттях, є ключиком до успіху. Вузик пропонує комплексні заняття з бебі-спорту, на яких наш досвідчений інструктор Тетяна, поєднує елементи гімнастики, оздоровчої фізкультури та хореографії.  Цілі наших занять наступні:

$1.       Здорові діти

Під час занять укріплюються серцево-судинна система,  м’язи та суглоби. Завжди присутні вправи на профілактику плоскостопості та укріплення спини.  Навантаження у нас оптимальні, а травматизм зведений до нуля.

$2.       Красиві діти

Кожна мама хоче, щоб у її дитини була рівна спина, гарна постава. На наших заняттях ми привчаємо дітей слідкувати за своїм зовнішнім виглядом та акуратно виглядами.

$3.       Енергія спрямована у потрібному напрямку

Іноді здається, що дитина вибухне, якщо її заставити сидіти довше 15 хв.  Це маленькі двигуни вічної енергії.  Ми спрямовуємо цей шалений потік енергії у напрямку рухової активності.

$4.       Розвиток соціальних навичок

Спортивні заняття – це уроки постійної взаємодії між дітьми. Ми бігаємо по колу так, щоб не зачепити сусіда, стрибаємо по черзі один за одним, вчимося акуратно кидати м»яч у руки партнера, заохочуємо дітей підтримувати одне одного у випадку невдач та разом радіти успіхам.

$5.       Знайомство з танцем

Танець – це чудовий метод виховання і розвитку маленької людини. Він збагачує духовний світ, допомагає дитині розкритись як особистість. Поєднання музики, гри формують атмосферу позитивних емоцій, які в свою чергу позитивно впливають на поведінку дитини, роблячи її природньою.

Розклад та ціни 2015 (1 семестр)